Focus op het dak – openluchtcinema
Focus op het dak – openluchtcinema
We gaan weer het dak op! In de meivakantie richten we onze dakzaal in voor een heerlijk programma in de openlucht.
Met het absurdistische misdaaddrama Fabula van Michiel ten Horn (Aanmodderfakker), de bloedstollende oorlogsthriller Warfare, The Last Showgirl met Pamela Anderson, en de iconische concertfilm Pink Floyd at Pompeii uit 1972 (geremastered in 4K).
De kaartverkoop is gestart, dus wees er snel bij. Traditiegetrouw zit de dakzaal snel vol…
Programma
vr 18 apr | 21:30 uur: Fabula
za 19 apr | 21:30 uur: Warfare
zo 20 apr | 21:15 uur: The Last Showgirl
do 24 apr | 21:30 uur: Pink Floyd at Pompeii (Laatste kaarten!)
Er zijn Sit & Heat kussens en dekentjes aanwezig op het dak. Wel raden we aan om je warm te kleden (veel laagjes).
Films in deze special
De spelregels
- Niets zo veranderlijk als het Nederlandse weer! Bij slecht weer wordt de voorstelling verplaatst naar binnen. Het gaat dus sowieso door!
- Trek voldoende laagjes kleding aan: zorg dat je er warm bij zit. Als fijn, warm extraatje zijn alle stoelen uitgerust met een Sit & Heat kussentje en een deken.
Online tickets kopen
Er is maar beperkt plek in de dakzaal, dus we raden aan om op tijd online tickets te kopen (reserveren is niet mogelijk, alleen online verkoop).
'Eventjes leek het alsof ik op vakantie was... bijzondere ervaring!'
Nu & Binnenkort
-
Openluchtcinema: Pink Floyd at Pompeii – MCMLXXII
Deze baanbrekende concertfilm uit 1972 (nu in 4K) toont Pink Floyd tijdens een intiem concert, opgenomen in de indrukwekkende ruïnes van het oude Romeinse amfitheater in Pompeii. -
Drie Dagen Vis
PremièreDeze tragikomische film van Peter Hoogendoorn (in prachtig zwart-wit) is een verstilde schets van twee mannen die hun genegenheid voor elkaar moeilijk kunnen uiten. -
Vermiglio
Italiaanse familiekroniek over een groot gezin in een bergdorp tijdens het laatste jaar van de Tweede Wereldoorlog.