Openluchtcinema: Fiore Mio
Openluchtcinema: Fiore Mio
- alle leeftijden
Speciale winterse openluchtvoorstelling in de voorjaarsvakantie, met warmtekussens en gratis pauzedrankje!
Paolo Cognetti, schrijver van de verfilmde bestseller ‘De Acht Bergen’, keert in deze documentaire terug naar de Italiaanse Alpen met zijn trouwe hond Laki.
Tijdens zijn tocht over besneeuwde paden en langs imposante bergtoppen ontmoet hij avonturiers die van deze ruige natuur hun thuis hebben gemaakt. Terwijl de prachtige beelden de kracht van het landschap tonen, onderzoekt Cognetti de invloed van de bergen op het leven, de dromen en emoties van de bewoners.
Nu & Binnenkort
-
Openluchtcinema: Fabula
Deze nieuwe film van Michiel ten Horn (Hotel Sinestra, Aanmodderfakker) is een absurdistisch misdaaddrama met een vleugje fantasy, folklore en magisch realisme. -
Gaucho Gaucho
PremièreAdembenemend mooie docu van de makers van The Truffle Hunters over een gemeenschap in Argentinië die met trots tradities in stand houdt. -
The Most Precious of Cargoes
Ontroerende en poëtische animatiefilm van regisseur Michel Hazanavicius (The Artist), die een uniek perspectief biedt op de Holocaust.