ART/Indifferent: Armageddon Time
ART/Indifferent: Armageddon Time
- 12 jaar en ouder
- angst
- geweld
- grof taalgebruik
Deze film is geselecteerd door de Artcrew van InDifferent Art in het kader van de Week tegen racisme. Jongeren van 12 t/m 18 jaar reserveren voor deze voorstelling via InDifferent Art een gratis kaartje.
'Hard, eerlijk en intelligent coming-of-age verhaal.'
'Het verhaal van één jongen als een veelomvattende, zelfkritische maatschappijbeschouwing.'
Armageddon Time is een zeer persoonlijk coming-of-age-verhaal van de gerenommeerde filmmaker James Gray (Ad Astra, The Lost City), over de kracht van familiebanden en het najagen van de ‘American Dream’. Met sterrencast van o.a. uit Anthony Hopkins, Anne Hathaway en Jeremy Strong.
In het New York van de jaren ’80 groeit de twaalfjarige Paul op in een hecht gezin. Door zijn grootvader wordt hij aangespoord om zijn creatieve dromen na te streven. Met zijn beste vriend, de Afro-Amerikaan John, is hij verantwoordelijk voor veel kattenkwaad. Dan wordt Paul door zijn ouders naar een privéschool gestuurd, waar het gros van de studenten niet enkel bevoorrecht, maar ook vooringenomen is. Paul wordt zich daardoor steeds bewuster van de verschillen tussen hem en zijn vriend.
InDifferent Art
Deze film is gekozen door de artcrew van InDifferent Art in het kader van de Week tegen Racisme. InDifferent Art is een project waarin gratis kunst en cultuur wordt aangeboden aan jongeren tussen 12 en 18 jaar. Na de film is er een zaalgesprek.
Nu & Binnenkort
-
Hiroshima mon amour
Klassieker + inleidingNaoorlogse klassieker naar een scenario van Marguerite Duras, waarin een Franse actrice verliefd wordt op een Japanse architect (Eiji Okada). -
Hans Zimmer & Friends: Diamond in the Desert
concertfilmEpische concertuitvoering van de meervoudig Oscar- en Grammy-winnende filmcomponist Hans Zimmer, samen met een volledig orkest! -
Expat Cinema: En fanfare (The Marching Band)
English subtitlesSensitive, melodious work in which a an internationally renowned conductor discovers the existence of a younger brother. Everything seems to set them apart, except their love of music.